Ürituste korraldamine

Peomeister tegeleb kõikvõimalike ürituste korraldamisega, alates laste sünnipäevadest, firmade suve- ja talvepäevadest, lõpetades tooteesitlustega. Meie eesmärgiks on muuta maailm paremaks iga peoga mille oleme korraldanud.

Selleks, et tähtis üritus jääks kõigile meelde, peab olema see hästi korraldatud. Kõigepealt tuleb valida toimumispaik, mis sobib soovitud peo läbiviimiseks.

Järgmiseks teame me kõik, et eestlane on põline laulu ja tantsurahvas – seega muusika! Olgu selleks siis karoke, diskor, bänd või kõik need koos, Peomeister aitab!

Samuti meeldib meile hästi süüa ja juua – kui pidu, siis olgu ka laud lookas!

Et peomeeleolu ei raugeks on vaja kedagi, kes kogu seltskonna õigel liinil hoiaks – justnimelt, programmijuht! Või nimetagem teda õhtujuhiks, või hoopiski päevajuhiks, ühesõnaga, inimene, kes vastutab saba ja sarvedega selle eest, et kõik mängud saaks mängitud, auhinnad jagatud ja naljad räägitud.

Loomulikult mahub hea peo sisse veel hulganisti muid vigureid, mille üleslugemine läheks esialgu liiga pikaks. Sellepärast saada Peomeistrile kiri, kuhu kirjuta, millist pidu sa plaanid, või kahemillist. Meie kirjutame sulle vastuse, saame kokku, paneme plaani paika ning TEEME ÄRA! Sina ainult naudid ja tunned kordaläinud üritusest rõõmu!

TOIMUMISPAIK – Peomeister teeb pidu igalpool ja koostööd paljude peopaikadega. Räägi meile oma üritusest ja me leiame Sulle kõige sobivama koha, kus pidutseda.

CATERING – Põhjamaa rahvale on söömine suisa elu küsimus, kui muidu pistame kõike, mis hamba all just ei karju, siis peo ajal oleme me harjunud aga hästi sööma. Peomeister hoolitseb selle eest, et peo ajal kõht pilli ei lööks ja kurk ei kuivaks!

KARAOKE – Meile kõigile meeldib laulda, ükskõik kas me parasjagu peame viisi või mitte, aga….. AGA nagu alati kipuvad just lemmiklaulude sõnad meelest minema. Peomeister aitab hädast välja helitehnika, mikrofonide ja karaoke plaatidega.

ANSAMBEL – Kui soovid rikastada oma peo atmosfääri elava muusikaga, siis Peomeister kutsub sulle külla nii ühemehebändi kui ka originaalesinejad – täpselt Sinu maitsele!

DISKOR – Kui ansambli jaoks ei ole ruumi või vajadust, siis on sul võimalus kutsuda peole päris ehtne DJ. Kuna neid plaadikeerutajaid on palju, siis Peomeister leiab õige mehe igale stiilile ja maitsele, kõikidest kuumadest kümnenditest, popist ja rokist, sambast ja rumbast, technost ja house`st, jne. jne. Vastavale peole vastav muusika!

ÕHTUJUHT – Õhtujuht on korralikul peol täiesti möödapääsmatu “nähtus”. Tema on see mees, kes hoolitseb programmi ja selle toimimise eest. Peomeister toob asjaliku õhtujuhi ükskõik millise alatooniga üritusele – erinevad stiilipeod, erinevate iseloomudega pidulikud sündmused, pulmavanemad, laadajuhid, jõulumehed, näärivanad, klounid, tuntud koomikud, vähem tuntud koomikud, tuntud asjamehed, vähem tuntud asjamehed.

LASTELE – Lastele korraldab Peomeister peamiselt laste pidusi – sünnipäevad, nimepäevad, muud vahvad peopäevad. Meilt võid tellida lastele erinevaid tegelasi erinevatest lastelugudest, maskotte ja ka vahvaid ning kaasahaaravaid lasteetendusi.

Saada meile oma soov ja me teeme selle peoks!

Uudised:
Pakume rendiks Pop-up tüüpi telke, mis on väga vastupidavad ja kergelt paigaldatavad. Telgiga kaasas ka kõik küljed ja vaiad. Popup telgid sobivad suurepäraselt pidudele ja laatadele., pakkudes varju kuuma päikese eest või vihma käest. Pidu iga ilmaga!
Suvise graafiku koostamine käib juba täistuuridel, ära jää rongist maha! Võta meiega ühendust ja peame peoplaane!
Telefonil: 55516511, või E-postil: andres@peomeister.ee

pmstr

Sinu Nimi (vajalik)

Sinu Email (vajalik)

Teema

Sinu Kiri

Peomeister.ee: Batuutide rent Ürituste korraldamine! PM Grupp OÜ Registrikood: 12283204, KMK Nr. EE101560371, SEB a/a 10220209787224 E-post: info@peomeister.ee GSM: +(372)55516511